White Structure

Aydın’ın En Yenilikçi Takımı Ile Tanışın!

Ertuğrul Kaderli, Founder

Yaşam alanlarının tasarımı ve standartlarının yükseltilmesi için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel desteği sağlamak için verdiğimiz hizmetlerimiz, estetiğin kaliteli dokusunu hissetmenizi sağlıyor. Ertuğrul Kaderli Mimarlık olarak öncelikle kaliteyi odak alıyor, müşterilerimizin mimari proje, iç mekan tasarımı, tadilat ve dekorasyon uygulamalarını anahtar teslimi olarak gerçekleştiriyoruz. Projelendirme aşamasından kullanıma sunma aşamasına kadar her detayına müdahil olduğumuz uygulamalarımız, sizlere işçilik boyutunda olduğu kadar materyal boyutunda da en yüksek kalite standartlarında sunuluyor. Toplam Kalite Yönetimi ilkeleri kapsamında sistematik olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımızda, iş çıktı niteliğinin yüksek kalite standartlarının yanı sıra, maliyetler de bu sayede optimize edilebiliyor. Sahip olduğumuz uzmanlık, deneyim ve donanımı en iyi şekilde kullanarak, maliyeti optimize edebiliyor ve mükemmel sonuçlara mükemmel fiyatlarla ulaşabiliyoruz.

Sizi Dinliyoruz

Ertuğrul Kaderli Mimarlık olarak size aklınızda olmayanları sunmak üzere projeler geliştiriyoruz. Anca bunu yaparken ihtiyaç ve beklentilerinizi en iyi şekilde analiz ediyor ve memnuniyetiniz için gerekli şartların ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Siz uygulamalarımız konusunda detaylı biçimde bilgilendiriyor ve öngörülebilir sonuçları ortaya çıkarıyoruz. 3D Modelleme uygulamalarımız ile projelerimizin görsel sunumunu yapabiliyor, bu sayede bilinmeze değil, hedeflere sizin de istediğiniz doğrultusunda ilerliyoruz.

Vizyonumuz İnovasyon

Asırlardır medeniyete yön veren mimarinin günümüzdeki tekdüzeleşmiş kalıplarını yıkıp, sektöre yeni bir boyut kazandırma vizyonu ile çalışıyor, teknik inovasyon çalışmalarının yanı sıra, proje geliştirme süreçlerinde de özgün tasarımları ortaya koyuyoruz. Benzersiz tasarımlar ile konforlu ve şık yaşam alanlarına erişmek için yapmanız gereken bize ulaşmak taleplerinizi iletmek ve fikirlerimizi dinlemek.

İşimizi Önemsiyoruz

Ertuğrul Kaderli Mimarlık; kurumsal standartları olan ve mutlak memnuniyete ulaşmak misyonunu benimsemiş bir kuruluştur. Biz ortaya çıkardığımız her işin mümkün olan en yüksek kalite standartlarında olmasını sağlamak için çalışırız. İşimizi samimiyet ve ciddiyeti bir araya getiren bir anlayışla sürdürüyor ve bu işi yapmayı seviyoruz. Uzun zamandır devam etmekte olan sektör deneyimimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz tüm projeler bu zeminde ortaya çıkmış,bundan sonraki çalışmalarımız da bu rotada devam edecektir.

Vizyonumuz

İşimizin standartlarını artırmak, sektörün de buna uygun şekilde şekillenmesine yardımcı olmak vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Bunun için inovasyon projeleri geliştirir, kalitenin tüm uygulamalara yansımasını sağlayarak sektörün niteliklerini artırırız.

Misyonumuz

En yüksek kalite standartlarını oluşturmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak memnuniyeti oluşturmak misyonumuzdur. Sunduğumuz hizmetlerin, en kısa zaman dilimi içerisinde taahhütlerimize uygun biçimde gerçekleşmesini sağlar ve maliyetlerimizi mümkün olan en düşük seviyede tutarız. Kalite ile fiyat kıyaslamasında en yüksek verimliliğe ulaşmak temel prensiplerimizdendir.

Vectorel.png